+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Collabim

Collabim - SEO nástrojCollabim nám ušetřil velmi mnoho času a starostí se správou webu a SEO!!! Tato unikátní služba je určena pro majitele, správce a tvůrce webových stránek či e-shopů. Její použití usnadňuje analýzu klíčových slov, evidenci odkazů, sledování pozic ve vyhledávačích a umí také mnoho dalšího. Služba je ryze česká. Proto odpadají problémy s její lokalizací. Rádi tuto službu používáme a doporučujeme také našim klientům.

Klíčová slova a sledování pozic

Nejprve je třeba vědět, která klíčová slova jsou pro vás zajímavá a potřebujete je sledovat. Collabim disponuje jednoduchým a přehledným přidávacím formulářem, pomocí kterého můžete vytestovat a přidat jejich neomezené množství. Sledování pozic je pak už hračkou. Collabim totiž udělá vše za vás. Veškeré výstupy z měření pozic jsou přehledně tříděny a řazeny dle parametrů, které si sami zvolíte. U každého klíčového slova je ukládána historie a vše se zobrazuje v přehledných grafech.

Podívejte se na jednoduchý návod jak na to:

 

Sledování stavu zpětných odkazů

Sledování zpětných odkazů je činnost, která nám v době předcollabimové zabírala spoustu času. V tomto ohledu nám tato služba velmi pomohla. Systém automaticky monitoruje všechny zadané odkazy a ukládá také historii kontrol. Okamžitě tedy víme, v jakém stavu jsou důležité odkazy, které jsme pro naše klienty vytvořili.

Nevíte s kým spolupracovat a na kterých webech mít odkazy?

Také tento problém vám pomůže Collabim vyřešit. Jak na to, se můžete podívat v následujícím videu. Je to opravdu snadné, a díky Collabimu se už nikdy nedostanete do situace, že nebudete vědět, kam odkazy dát.

 

Reporty pro naše klienty

Ne všichni klienti a majitelé webů chtějí mít samostatný účet, nastavovat, sledovat, analyzovat …… Rádi vám se vším pomůžeme a budeme sledovat váš web. Každý měsíc vám pak vygenerujeme pravidelné měsíční reporty, ze kterých je patrný vývoj pozic klíčových slov, návštěvnosti, srovnání s minulými lety a také celkový vývoj síly webových stránek či vašeho e-shopu. V případě potřeby vám pak pomůžeme přejít na samostatný účet.

Veškeré informace najdete přímo na webu Collabim.cz.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz