+420 777 217 552proweby@proweby.cz

SEO Boskovice

Jste firma, organizace z Boskovic? Potřebujete posílit svoje aktivity v tomto regionu? Rádi vám pomůžeme. Pohybujeme se v Boskovicích i v jejich okolí často a můžeme se s vámi tedy sejít přímo u vás.

Analýza webu Boskovice

Analýzu webových stránek a e-shopů provádíme tak, aby navrhované úpravy webu odpovídaly místu vašeho podnikání a podpořily vaše činnosti v daném regionu.

Optimalizace stránek pro vyhledávače Boskovice

V Boskovicích se nachází zajímavé firmy a průmyslové podniky. Pomůžeme vám podpořit prodej vašich produktů a služeb optimalizací pro vyhledávače. Navrhneme vám také vhodné marketingové postupy a strategie pro další rozvoj podnikání na internetu.

Při optimalizaci pro místní firmy nejde zdaleka jen o to dostat do textů slovo Boskovice. Jde především o znalost místních poměrů, konkurence a vašich produktů v návaznosti na potřeby místních klientů. Při aplikování návrhů ze SEO analýzy provádíme vyladění textů, nadpisů, titulků stránek, popisů stránek, titulků odkazů, prolinkování stránek, titulků a alternativních popisků obrázků. V případě potřeby dopíšeme také další texty. Vše záleží na domluvě s vámi a vše provádíme tak, aby nedošlo k výpadkům webu.

SEO specialista Boskovice

Projektovým managerem Proweby.cz je Přemek Kubák, který je také SEO analytikem a postará se o celý zdárný průběh zakázky. Přemek žije nedaleko Brna, a proto se s vámi rád setká přímo v Boskovicích.

Tvorba webu Boskovice

Součástí našich služeb je také tvorba webových stránek. Při vytváření webu dbáme na jeho vyladění s ohledem na město, ve kterém firma či organizace působí. Proto dokážeme vytvářet weby speciálně pro Boskovice.

Tvorba e-shopů Boskovice

Vytvoříme pro vás e-shop, který podpoří vaše podnikatelské aktivity. Tvoříme optimalizované e-shopy v češtině, angličtině, němčině a dalších jazycích.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz