+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou dnes opravdu všude. Jejich rozvoj nastal sice teprve nedávno, ale zdaleka ještě nedosáhly svého vrcholu. Každý den tak přicházejí nové funkce a aplikace, které dělají ze sociálních sítí stále lepší službu. Správu provádíme vždy v úzké spolupráci s klientem. Nesnažíme se nahánět lajky a budovat co nejrychleji fanouškovskou základnu ani získat co nejvíce členů do skupin. Našim cílem je přirozený, ale kontinuální růst. 

Správa Facebooku

Rádi vám ukážeme, jak pečovat o vaši sociální síť a pokusíme se nastínit možnosti dalšího rozvoje komunikace s klienty. Při správě vždy nejprve zjistíme potřeby klienta, nabídneme optimální strategii rozvoje online marketingu na sociálních sítích a postaráme se o průběžnou správu i dosažení stanovených cílů.

Facebook reklama

Reklama na Facebooku nabízí ze všech reklamních systémů používaných na sociálních sítích, nejvíce funkcí a nastavení. Rádi vás provedeme všemi úskalími a případně pomůžeme eliminovat již existující nedostatky.

Sociální sítě a SEO

Propagace na sociálních sítích prospívá také SEO. Je tomu tak přesto, že z nich vedoucí odkazy nemají (podle nám dostupných informací) přímý vliv na pozice ve vyhledávačích, protože cílovým stránkám nepředávají ranky. Nicméně je téměř jisté, že vyhledávače přesto nějakým způsobem se sociálními sítěmi počítají. Navíc vám aktivita na Facebooku, Twitteru nebo na Google+ zcela jistě přinese přímou návštěvnost a posílení značky. Vyplatí se tedy na sociálních být a být kreativní. Nevyplácí se naopak podcenění vlivu nebo dokonce jejich ignorace.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz