+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Sociální sítě

Sociální sítě jsou fenoménem posledních let. Spolu s rozvojem mobilního pokrytí internetem se přerodily z webových stránek také do mobilních telefonů a prostoupily našimi životy. V současné době je považujeme za běžnou součást života a v budoucnu tomu pravděpodobně nebude jinak.

Facebook

Mezi nejznámější sociální sítě patří bezesporu Facebook. Jedná se o celosvětovou komunitní síť, která umožňuje nejen komunikaci, ale nabízí také mnohé možnosti v oblasti internetového marketingu. Pokud potřebujete zajistit správu sociálních sítí, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.

Twitter

Další magické slovíčko, které naši předkové nemohli znát, protože neexistovalo. Twitter je sociální síť, která slouží ke komunikaci prostřednictvím krátkých textových zpráv.

Reklama na internetu a na sociálních sítích

Většinou se pod pojmem reklama na internetu rozumí textová nebo audiovizuální reklama. Nejrozšířenějším typem reklamy je v dnešní době PPC reklama. PPC znamená „Pay Per Click“, tedy volně přeloženo „platíte za kliknutí“. Moderní poskytovatelé PPC reklamy mají dobře propracované cílení. Můžete si tedy nastavit komu, kdy a na jakých webech se má zobrazovat vaše reklama. Reklama může být zobrazena buď přímo na stránkách poskytovatele služby nebo na partnerských webech. Mezi nejznámější reklamní systémy patří v Čechách AdWords od Googlu a Sklik od Seznamu a také Facebook PPC.

Online marketing

Neboli internetový marketing, jehož jsou všechny sociální sítě nedílnou součástí, je zásadním stavebním kamenem vašeho úspěšného podnikání na internetu a neměli byste se proto o tuto možnost ochudit. Tvořte vaše projekty a webové aplikace, vymýšlejte strategie, inovujte produkty a my je prosadíme na internetu.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz