+420 777 217 552proweby@proweby.cz

PPC reklama

Poradíme vám a pomůžeme s nastavením PPC kampaní tak, aby byly vaše peníze investovány vždy efektivně a s maximálními výnosy. A aby PPC kampaně doplnily dobře metody, jako je SEO.

AdWords

AdWords je PPC systém provozovaný společností Google. Správu PPC kampaní provádíme v tomto systému přes webové rozhraní. PPC kampaně od Googlu jsou dobře propracované z hlediska cílení a mají široké možnosti nastavení. Google má také velké množství partnerských webů, které lze pro zobrazení PPC reklamy využít.

Adsense

AdSense je druhou stranou mince systému AdWords. Aby nemusel Google zobrazovat reklamu pouze ve svých službách, má nasmlouváno mnoho partnerských webů, které jsou schopny zobrazovat vaši reklamu. Poskytovatelé tohoto reklamního prostoru jsou odměňováni částí peněz, které inkasuje Google od zadavatelů reklamy. Díky tomu je portfolio partnerských webů trvale rozšiřováno a obměňováno. V současné době se jedná celosvětově o desítky tisíc webových stránek.

Sklik

Sklik je PPC systém provozovaný českou firmou Seznam.cz. Jedná se tedy o dobře lokalizovaný reklamní systém, použitelný pro propagaci vaší firmy v Čechách a na Moravě. Seznam.cz vyvíjí tento systém zcela od základů na vlastním řešení. V rámci nastavení PPC kampaní si můžete vytestovat také klíčová slova, která budou pro vaši reklamní kampaň ideální. Rádi vám se vším pomůžeme nebo se postaráme o kompletní správu PPC kampaně.

Sklik partner

Podobně jako Google provozuje AdSense, má i Seznam svůj protipól k Skliku zvaný Sklik partner. Jak už sám název napovídá, jedná se o reklamní systém určený pro partnerské weby, na nichž se pak může zobrazovat vaše internetová reklama (reklama zadavatelů).

PPC konzultant, neboli PPC specialista

PPC specialista je člověk, který se primárně zabývá vším, co souvisí se SEO. Zpravidla se jedná o vypracování SEO analýzy, analýzy klíčových slov, optimalizaci webových stránek a také linkbuilding.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz