+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Lead generation – přivedeme vám ty pravé klienty

Podnikáte v silně konkurenčním oboru a chybí vám zákazníci? Jednou ze zajímavých cest, jak je získat je lead generation. Jedná se o získávání poptávek, které nám zašlou sami vaši zákazníci, aniž bychom je museli kontaktovat a my je následně předáme vám. Lead generation se zpravidla vyplatí pokud prodáváte hodnotnější služby či produkty.

Jak to funguje?

Pomocí sítě webů poutavě informujících o vašich službách, produktech či firmě, dokážeme zaujmout potenciální zákazníky a zprostředkovat vám kontakt s nimi. Našim úkolem je pečovat o weby tak, aby vám generovaly co nejvíce poptávek.

Kolik to stojí?

Cenu za každou vygenerovanou poptávku bývá zpravidla pevně stanovena předem. Stanovujeme  ji také podle toho, kdo je majitelem používaných webů. Ve speciálních případech může být stanovena podle proměnných kritérií (například jako procento z určité částky). Weby, na kterých generujeme poptávky, mohou být naše, ale také vaše.

Pokud jsou weby naše, pak platíte

  • Vytvoření webu – 0 Kč
  • Roční cena za hosting a doménu – 0 Kč
  • Cena za správu obsahu webu – 0 Kč
  • Cena za každou vygenerovanou poptávku – dle dohody

Pokud jsou weby vaše, pak platíte: 

  • Vytvoření webu o rozsahu o rozsahu cca 10 podstránek – 6000 Kč. Případně od nás můžete zakoupit již dříve vytvořený web, kdy se cena odvíjí od jeho rozsahu, nebo od doložitelného výkonu webu.
  • Roční cena za hosting a doménu – 2500 Kč
  • Cena za správu obsahu webu – 0 Kč
  • Cena za každou vygenerovanou poptávku – dle dohody
  • Výhodou je, že po skončení spolupráce (a po dohodě i v jejím průběhu) můžete nakládat s webem podle vaší vůle

Důležité upozornění: Některé obory vyžadují, aby byly webové stránky používané pro lead generation vaším majetkem. Týká se to zejména oborů a činností, jejichž vykonávání je podmíněno certifikacemi, koncesemi, nebo jinými podmínkami stanovenými zákonem.

Pro koho je generování poptávek vhodné?

Oborů, pro které se lead generation vyplatí je mnoho. Uvedený výčet je pouze orientační. Pokud potřebujete poradit nebo chcete využít naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Reference lead generation

Podívejte se na naše reference lead generation.

Kdo jsou naši klienti?

Mezi naše klienty patří například makléři realitní kanceláře RE/MAX Alfa, pro které děláme nové webové stránky a staráme se také o generování poprávek.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz