+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Google AdWords a AdSense

AdWords je systém od Googlu, sloužící ke správě PPC reklamy a nastavení jejího zacílení na správné uživatele. PPC reklama AdWords vás dokáže dostat v okamžiku na dobře viditelná místa na stránkách Googlu a jeho partnerských webech po celém světě. Reklama Google AdWords je rychlým zdrojem návštěvnosti v rámci online kampaní a je vynikajícím doplňkem k SEO.

Návrh klíčových slov pro AdWords kampaně

Správná volba klíčových slov je pro nastavení PPC kampaně velmi důležitá. Každé PPC kampani by mělo předcházet vyhotovení analýzy klíčových slov. Proto abyste ji správně sestavili, můžete použít AdWords Keyword Tool neboli planner přímo od Google. Ve volném překladu lze tento nástroj nazvat plánovač klíčových slov.

Správa Google AdWords

Rádi vám s nastavením a správou PPC kampaní pomůžeme. Pokud chcete využívat možnosti PPC reklamy naplno, neměli byste zapomínat na remarketing, díky kterému využijete potenciál uživatelů, kteří už u vás byli nebo vykonali na webu požadovanou akci.

AdSense

Google AdSense je druhou stranou mince pro AdWords . Služba je určena majitelům, provozovatelům a správcům webů, blogů a internetových obchodů. Je určena pro ty, kteří chtějí mít výdělek na reklamě, aniž by museli shánět zadavatele reklamy. Google AdSense má dobře vytvořené uživatelské prostředí. Jde o mezinárodní službu, ale její lokalizace do češtiny i podpora je zcela bezproblémová. V českém AdSense jsou zařazeny především české webové stránky. Poskytovatelem reklamního prostoru se může stát kdokoli, kdo má účet u Google, přístup do administrace webových stránek a dokáže správně vložit měřící kód.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz