+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Email marketing

Email marketing zdaleka není mrtvý jak si mnozí myslí. Jedná se o velmi efektivní metodu oslovování klientů. Klíčem k dobře prováděné rozesílce jakýchkoli informací mailem je pečlivě sesbíraná databáze kontaktů.

Email marketing neboli direct mailing

Email marketingPatří mezi metody přímého marketingu. V tomto typu online marketingu jsou uživatelé oslovováni přímo, pomocí mailu. Máme s emailovými kampaněmi bohaté zkušenosti. Pomůžeme vám chytře vytvářet databázi kontaktů na vaše potenciální zákazníky a nabídnout jim informace, o které mají zájem. V kombinaci se správně zvolenými nástroji pro rozesílání tak snížíme na minimum množství mailů označených jako SPAM. Při profesionálním a průběžně prováděném direct mailingu tak můžete snadno a rychle oslovit nejen vaše registrované uživatele, ale také mnoho dalších. Získáte tím nové zákazníky a dosáhnete vyššího obratu. Oblíbenou formou použití databáze kontaktů je například rozesílání newsletterů neboli informací o novinkách a aktuálních nabídkách. Tvoříme zajímavé a čtivé newslettery.

Internetový marketing – jak nedělat emailing

Nikdy vám nenabídneme rozesílku emailů na statisíce adres. Nikdy vás nebudeme nabádat ke spamování. Poradíme vám, jak se vyhnout tomu, abyste byli označováni jako spameři a vaše maily končily tam, kde nemají.

 

+420 777 217 552proweby@proweby.cz