+420 777 217 552proweby@proweby.cz

O týmu

Jsme freelanceři neboli svobodní lidé, kteří umí svoji práci natolik, že mohou pracovat samostatně, ale dohromady tvoří výkonný a sehraný tým. Všechny činnosti plánujeme pomocí online aplikací. Neživíme kanceláře, sekretářky, uklízečky, budovy ani flotilu luxusních aut. Díky tomu šetříme náš čas a vaše peníze. Bydlíme a pohybujeme se většinou v Brně nebo v jeho okolí, ale také ve Slavkově u Brna, Vyškově, Blansku, Tišnově a v okolí těchto měst. V případě potřeby se s vámi rádi sejdeme kdekoli v České nebo Slovenské republice. Projektovým manažerem Proweby.cz je Přemek Kubák.

Náš tým

Žijeme v době moderních technologií. Se spolupracovníky jsme tedy v denním kontaktu i přesto, že žijí na různých místech České republiky. Někteří členové týmu pocházejí také z jiných zemí, což nám dává možnost provádět profesionální překlady a tvořit jazykové verze webových stránek a e-shopů.

Tým spolupracovníků sestavujeme pro každou zakázku tak, jak to daný projekt vyžaduje. Jde nám vždy o to, abychom ho udělali v maximální kvalitě. Naší obrovskou výhodou je tedy flexibilita. Každý jsme totiž silný v něčem jiném a dohromady dokážeme i nemožné.

Kmenový tým je složen z následujících profesí:

Nabídka spolupráce – pojďte s námi tvořit weby

Chcete si vydělat? Pomozte nám získat nové klienty a získáte zprostředkovatelskou provizi. Podívejte se také na nabídku práce, kde najdete informace o tom, jaké spolupracovníky hledáme.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz